سه شنبه, ۰۸ فروردین ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از جشن زایش اشوزرتشت در تهران(۳) در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
»   دینی, کانون دانشجویان زرتشتی, مانتره, مراسم ها  »   برگزیدگان رده های اهنود زیر14سال و اشتود سپنتمدگات مانتره 23 معرفی شدند
794 بازدید
۱۲ شهریور ۱۳۹۵ , ساعت ۱۷:۳۷
برگزیدگان رده های اهنود زیر۱۴سال و اشتود سپنتمدگات مانتره ۲۳ معرفی شدند

برگزیدگان رده های اهنود زیر۱۴سال و اشتود سپنتمدگات مانتره ۲۳ معرفی شدند

کانون دانشجویان زرتشتی برگزیدگان رده های اهنودگات زیر ۱۴ سال و اشتودسپنتمدگات بیست و سومین همایش اوستاخوانی و گاتاشناسی مانتره را اعلام کرد.

اشامالی، سپند بلندی، پورچیستا خسرویانی، آرین بمانی، روشا مزدیسنی، صدف یزه میده و ویستا رایومند در رده اهنود زیر ۱۴ سال برگزیده شده اند.

و در رده اشتودسپنتمدگات ساینا زندخاوری، دادمهر زندیان، ساناز گشتاسبی، شایان شش برادران و آیدین کیانی به عنوان برگزیده معرفی شدند.

مطالب مرتبط با برچسب

چرا به مانتره آمدم؟ (۲)
اهمیت مانتره بر زندگی روزمره شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان و چرایی آمدنشان به مانتره سوالی بود که از تعدادی از شرکت کنندگان پرسیدیم. می توانید ادامه این گزارش را بخوانید:
چرا به مانتره آمدم؟ (۲)
با وجود آنکه برای تماشاچیان همایش مانتره سه روز بیشتر به طول نمی انجامد اما به همت هموندان کانون دانشجویان زرتشتی برای شرکت کنندگان همایش مانتره 5 روز به طول می انجامد و در واقع اردوی مانتره یک روز قبل از همایش شروع و یک روز بعد از همایش به پایان می رسد.
چرا به مانتره آمده ام؟ (۱)
بیست و سه دوره از برگزاری همایش مانتره می گذرد. در طی برگزاری این دوره ها گروه بسیاری به عنوان برگزار کننده، داور، شرکت کننده و بیننده به مانتره آمده اند و آنرا از نزدیک تجربه کرده اند. گروهی از این افراد بیش از یک دهه است که هر سال در مانتره حضور می یابند و تعدادی نیز در دوره هایی آمده اند و رفته اند.
چرا به مانتره آمده ام؟ (۱)
حدود ۱۰ سالی است که مانتره بخشی را با نام ترجمه در کنار دیگر رده های گاتاشناسی دارد. در این بخش پژوهشگران و مترجمان متنی را درباره فرهنگ و تاریخ زرتشتی یا ایرانی که در مجلات و یا کتابهای معتبر به زبان انگلیسی منتشر شده است را به فارسی باز می گردانند. برگزاری این بخش سبب شده است تاکنون ده ها نوشتار به روز در دنیا به فارسی ترجمه شود.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها