شنبه, ۳۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، درخشش دانش آموزان زرتشتی در آزمون مدارس نمونه دولتی در 3 ساعت قبل منتشر شده است .
»   آن سوی مرزها, کنگره جهانی زرتشتیان, مراسم ها  »   آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان
587 بازدید
۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۷:۳۸
آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان

آشنایی با روند نام نویسی در کنگره جهانی زرتشتیان

زمان نام نویسی در یازدهمین کنگره جهانی زرتشتیان از نهم مهر ماه آغاز می شود، در ادامه مطلب می توانید نحوه نام نویسی در این کنگره که روزهای ۱۱ تا ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ در شهر پرث استرالیا برگزار می شود را بخوانید.

در حال حاضر می توانید با مراجعه به سایت کنگره جهانی زرتشتیان پیش ثبت نام کنید، در این صورت هنگام آغاز نام نویسی دعوت نامه دریافت خواهید کرد. اما کیخسرو مزدیسنی از اعضای کمیته برگزاری این کنگره، روند ثبت نام را بدین گونه تشریح می کند:

شما باید به وبگاه WZC بروید و تمام اطلاعات خود را وارد نمایید، اگر می‌خواهید اقامت و تور دلخواه را انتخاب کنید و مبلغ آنرا پرداخت نمایید. اگر کارت اعتباری دارید می‌توانید الکترونیک پرداخت کنید، در غیر این‌صورت پرداخت بدون کارت اعتباری را انتخاب کنید. سپس شما یک ایمیل با جزئیات بانک WZC دریافت می‌کنید. شما برای انتقال وجه می‌توانید هم به صرافی و هم به دوستی که حساب بانکی خارجی دارد، مراجعه کنید؛ یا ما به شما کسی را معرفی می‌کنیم که می‌تواند در این مورد به شما کمک کند. جزئیات تماس در ایمیل مشخص می‌شود. وقتی ما از انتقال وجه اطمینان حاصل کردیم، شما یک ایمیل تأییدیه پرداخت و ثبت‌نام دریافت می‌کنید.

وی همچنین در مورد روند دریافت ویزا می گوید: هم‌اکنون برای گرفتن ویزا خیلی زود است، سه ماه قبل از مسافرت باید اقدام کنید. ما قبلاً با سفارت صحبت کرده‌ایم و در مراحل بعدی جزئیات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

مطالب مرتبط با برچسب

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها