جمعه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، گزارش تصویری از افتتاحیه موسسه مهرآوران یسنا کویر یزد در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   گزارش و تصاویری از آیین قرعه کشی جام جان باختگان
1,412 بازدید
۲۵ تیر ۱۳۹۶ , ساعت ۱۰:۱۴
گزارش و تصاویری از آیین قرعه کشی جام جان باختگان

گزارش و تصاویری از آیین قرعه کشی جام جان باختگان

آیین قرعه کشی سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان برگزار شد. این مراسم پسین آدینه ۲۳ تیر ماه در تالار لعل نوذر جمشیدیان برپا شد و ورزشکاران زرتشتی در رشته های بدمینتون، شطرنج، بسکتبال، تنیس روی میز، فوتسال و والیبال رقبای خود را شناختند.

در ادامه مطلب گزارش و تصاویر این بازیها را ببینید:

فوتسال:

رشته فوتسال این دوره از مسابقات در سه رده نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود و رده پیشکسوتان به حد نصاب نرسید.

 

در رده نونهالان ۵ تیم تهرانی که همگی متعلق به دو نهاد انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران یا دبستان جمشیدجم هستند به صورت دوره ای به مصاف یکدیگر می روند. اسامی این تیمها عبارتند از:

جمشید جم الف

آرمان تفت و توابع ۱۰۱

آرمان تفت و توابع ۰۷

جمشید جم ب

آرمان تفت و توابع ۲۳

 

در رده نوجوانان اما تنها ۴ تیم حضور دارند که سه تیم متعلق به تهران است:

یاران مازیار

منتخب ب

منتخب الف

آرمان تفت و توابع

 

رده بزرگسالان با حضور ۱۰ تیم در سه گروه برگزار می شود:

گروهA گروه B گروه C
محبت مزرعه کلانتر یاران آرمان تفت و توابع
نصرت آباد امرداد منتخب
شادروان ساسان ذهبی شادروان ورهرام نامداریان به یاد کیوان
پلاسکو ———– ———–

 

ترتیب بازیهای گروه A بدین ترتیب است:

پلاسکو محبت مزرعه کلانتر
شادروان ساسان ذهبی نصرت آباد
نصرت آباد محبت مزرعه کلانتر
پلاسکو شادروان ساسان ذهبی
شادروان ساسان ذهبی محبت مزرعه کلانتر
پلاسکو نصرت آباد

ترتیب بازیهای گروه B

یاران شادروان ورهرام نامداریان
شادروان ورهرام نامداریان امرداد
امرداد یاران

ترتیب بازیهای گروه C

به یاد کیوان آرمان تفت و توابع
به یاد کیوان منتخب
منتخب آرمان تفت و توابع

 

والیبال

در رشته والیبال ۶ تیم در رده آقایان و ۵ تیم در رده بانوان حضور دارند.

 

رده بانوان به صورت گروهی برگزار می شود:

گردآفرید

کانون دانشجویان زرتشتی

یاران آرمین

پارسه شیراز

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

 

از سوی دیگر ۶ تیم رده آقایان در دو گروه و به صورت دوره ای به مصاف یکدیگر می روند:

 

گروه ۱ گروه ۲
اشتاد مریم آباد پارسیان
کانون دانشجویان زرتشتی وچگون محله
اهنود V1

 

بسکتبال:

رشته بسکتبال با حضور ۴ تیم آقایان، ۴ تیم بانوان و ۵ تیم بسکتبال سه نفره برگزار می شود.

 

در رده آقایان تیمها به صورت دوره ای به مصاف یکدیگر خواهند رفت:

۱۵ ابدی (سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد)

فروهر

یاران مازیار (نرسی آباد)

اشا

 

در رده بانوان نیز ۴ تیم که دو به دو هم خانواده هستند به صورت دوره ای با یکدیگر دیدار می کنند:

فروهر (الف)

فروهر (ب)

آتروپات (الف)

آتروپات (ب)

 

پنج تیم نیز در رده بسکتبال سه نفره نام نویسی کرده اند که دیدارهای خود را بدین صورت برگزار می کنند:

A= یاران رامتین

B= نرسی آباد

C=فروهر

D= 15  ابدی

E= امید یزد

که برنامه بازی آنها بدین ترتیب است:

دوره اول دوره دوم دوره سوم دوره چهارم دوره پنجم
امید ایزد- یاران رامتین امید ایزد- ۱۵ ابدی ۱۵ ابدی- فروهر فروهر- یاران رامتین امید ایزد- فروهر
نرسی آباد- فروهر نرسی آباد- یاران رامتین امید ایزد- نرسی آباد نرسی آباد- ۱۵ ابدی ۱۵ ابدی- یاران رامتین

 

بدمینتون

در رشته بدمینتون ، مسابفات در دو گروه آقایان و بانوان و سه رده نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به همراه دوبل میکس برگزار می شود.

 

در رده نونهالان دختر، ۱۴ تن به صورت گروهی با یکدیگر دیدار می کنند:

گروه ا۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
مهرآفرین رستمی تریتی کاوسی مانترا نمیرانیان فرین یگانگی
یاسمن نجمی آوا خسرویانی رازمهر رستمی افروز مهرافزا
آریانا باستانی ستاره فره وشی نیکو آبیاری یسنا بهمردی
——- ستاره مهرشاهی پارمیس پاکسرشت ———

 

اما رده نونهالان پسر با حضور ۱۰ شرکت کنند در یک گروه برگزار می شود:

پیمان گشتاسبی
استراحت
استراحت
ورهرام ایدلی
کوشا شهریاری
شهنام فرهادیان
استراحت
مهربرزین رستمی
پارسا دهنوی
استراحت
آرمان کاویانی
امید نوشیروانی
هومن فریدونی
استراحت
استراحت
بردیا باستانی

 

در رده نوجوانان دختر، ۱۵ شرکت کننده در قالب ۴ گروه به رقابت می پردازند:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
شینا سرداری رومینا زره پوش آناهیتا ایرانخواه ملوینا بهرامی
پارمیدا شاه بهرامی مهرنوش موبد مهرو خسرویانی رزیتا رستمی
آویسا پشوتنی زاده دنیا سپنتا شراره دارابیان شقایق بهدینان
آتریا مهربد دیبا خدایی راشین گنجی ——–

 

رده نوجوانان پسر با ۱۲ شرکت کننده و در ۴ گروه سه تیمه برپا می شود:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
خشایار کاویانی شایان فره وشی ارشام گشتاسبیان بابک نیک دین
سپهر خسرویانی آرین کاویانی کیخسرو اشتری فرنام ایرجی
کیارش عدالتی پرویز کدخدایان سروش گنجی شادمهر یزدانی

 

در رده بانوان بزرگسال، ۹ ورزشکار در یک گروه قرار دارند:

مهسا مهرآبین
استراحت
استراحت
نوشین معاونت
فریماه فروغی
استراحت
استراحت
آتریا زره پوش
مهتاب گشتاسبی
استراحت
آیدا شهروان
شبنم سلطانی پور
پوروچیستا رشیدی
استراحت
استراحت
یاسمن فرودی

 

در رده آقایان بزرگسال نیز ۱۲ تن در قالب چهار گروه سه نفره رقابت خواهند کرد:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
فرزین رستمی شروین کاووسی رستم پرستار کیارش شهریاری
زرتشت پوروشسب شهاب فرهادیان آرش غیبی فرشید رستمی
شهریار کاووسی شروین ارغوانی آریا رستمی بهنام خسرویانی

 

در نهایت رده دوبل میکس نیز با حضور ۱۲ تیم و در قالب چهار گروه ۳ تیمه برگزار می شود:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
فرزین رستمی- شینا سرداری بابک نیکدین- آویسا پشوتنی زاده سپهر کدخدایان-پارمیس پاکسرشت کیارش شهریاری- مهرنوش موبد
شروین کاووسی- رومینا زره پوش مهران فلفلی- وستا زندخاوری همایون مبارکه- فیروزه آتشبند شادمهر یزدانی- دیبا خدایی
خدایار فریدونی- یاسمن فریدونی خشایار کاویانی- آیدا شهروان فرشید رستمی- شراره دارابیان شهریار کاووسی- آتریا زره پوش

 

تنیس روی میز

رشته تنیس روی میز در ۷ رده برگزار می شود، گروه آقایان در سه رده انفرادی بزرگسالان، نوجوانان و نونهالان و دو رده دوبل بزرگسالان و نوجوانان برپا می شود، به همراه رده بانوان و رده دوبل میکس.

 

در رده آقایان بزرگسال، ۲۳ تن حضور دارند و در قالب ۶ گروه قرار گرفته اند:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴ گروه ۵ گروه ۶
مهرداد کیانشاهی نیما ایزدی مهرداد پولادی آرش فرودی آرش یزدانی پیمان جهانگیری
مهران منوچهری اردشیر بهمردی سپهر فرودی فرشاد پشوتنی زاده سپند ایزدی فردین فلفلی
خشایار شهریاری کوشا زندیان دینیار مژگانی آریا زندیان سهراب ویرابی فرزان ستایشی
—— رشید فیروزفر ارشام باوفا آرش دری پویان یزدانی اردشیر بهشاد

 

در رده نوجوانان پسر ۱۵ ورزشکار در قالب چهار گروه به رقابت خواهند پرداخت:

گروه ۱ گروه ۲ گروه ۳ گروه ۴
کیارش مندگاری سپهر کیانی کیخسرو موبدشاهی فربد بهشاد
مهبد آبیاری ساسان خادمی خشایار نمیرانیان بهرام ایدلی
مهیار بمانی شروین خادمی رادمهر کاویانی پور آرشام زندیان
——– پارسا مژگانی مقدم فرهود یگانگی پرهام سلامت

 

در رده نونهالان پسر ۸ ورزشکار شرکت کرده اند که در دو گروه قرار گرفتند:

گروه ۱ گروه ۲
ماهان خرمزاد بردیا کیومرثی
ارشیا شهریاری داریوش حکیم
مازیار لریان آرمان اشیدری
پویا زندیان نریمان شهریاری

در رده بانوان تنها ۶ ورزشکار  نام نویسی کرده اند که در پنج دور با یکدیگر رقابت می کنند:

۱٫مهرنوش خسروی

۲٫فرناز آتشبند

۳٫میترا نمیرانیان

۴٫مهناز بهمردی

۵٫فیروزه فرودی

۶٫گلوریا سپنتا

برنامه بازیهای این پنج دور بدین ترتیب است:

دور اول دورم دوم دور سوم دور چهارم دور پنجم
فرناز آتشبند- مهرنوش خسروی گلوریا سپنتا-مهرنوش خسروی فیروزه فرودی- مهرنوش خسروی مهناز بهمردی- مهرنوش خسروی میترا نمیرانیان- مهرنوش خسروی
گلوریا سپنتا- میترا نمیرانیان فیروزه فرودی- فرناز آتشبند مهناز بهمردی- گوریا سپنتا میترا نمیرانیان- فیروزه فرودی فرناز آتشبند- مهناز بهمردی
فیروزه فرودی- مهناز بهمردی مهناز بهمردی- میترا نمیرانیان میترا نمیرانیان- فرناز آتشبند فرناز آتشبند-گلوریا سپنتا گلوریا سپنتا- فیروزه فرودی

 

در رده دوبل اقایان بزرگسال، ۱۲ تیم در یک جدول قرار می گیرند:

مهرداد کیانشاهی – رستم سامیا کلانتری
استراحت
سپند ایزدی- مهران منوچهری
مازیار مژگانی- امید ماوندادی
آرش دری- فرزاد پولادی درویش
پویان زندیان- فردین فلفلی
پویا باستانی- شهریار اشتری
استراحت
استراخت
آرش آذرگشسب- بردیا کیومرثی
نیما ایزدی- دینیار مژگانی
سیروس جمشیدی- سهراب ویرابی
بهرام افشاری- سیاوش جمشیدی
شهریار کیانشاهی- فرشاد پشوتنی زاده
استراحت
مهرداد پولادی – پیمان جهانگیری

 

در رده دوبل نوجوانان پسر نیز ۷ تیم حضور دارند و در یک جدول به رقابت می پردازند:

پارسا مژگانی مقدم- پوریا پوروشسب
استراحت
ماهان خرمزاد- پرهام سلامت
شروین خادمی- آرشام زندیان
خشایار نمیرانیان- مهبد آبیاری
شادمهر یزدانی- مازیار لریان
کیارش مندگاری- بهرام ایدلی
پارسا خدادادی چم- رادمهر کاویانی پور

 

رده پایانی این رشته دوبل میکس است که تنها با حضور ۴ تیم و در سه دور برگزار می شود:

  1. میترا نمیرانیان- آرش دری
  2. آرمیتا زره پوش- سپهر فرودی
  3. مهرداد پولادی- فیروزه فرودی
  4. مهرنوش خسروی- ماهان خرم زاد

برنامه سه دور نیز بدین ترتیب است:

دور  اول دور دوم دور سوم
۱-۴ ۱-۳ ۱-۲
۲-۳ ۲-۴ ۴-۳

 

شطرنج

رشته شطرنج در ۷ رده برگزار می شود، بزرگسالان، نوجوانان، نونهالان، بلیتس، مطرنج، دوبل، چهارنفره

 

برنامه دور اول بزرگسالان، بدین ترتیب است:

شماره میز مهره سفید مهره سیاه
۱ مازیار بهمردی مهبانو پای سروی
۲ فرشید بختیاری پویان آبادیان
۳ مهراد فلاح زاده شهین بانو شهریاری
۴ خدامراد چهل مرد آذین کیانی
۵ افشین تشکر ناهید لریان
۶ سحر بمانی ویستا دهموبد
۷ پریسا لریان فریده بختیاری
۸ مهسا نمیرانیان پریناز ایزدی
۹ شکیبا نوذری مهگل خدادوست
۱۰ منوچهر یزدانی بهاره خسروی
۱۱ سهراب زندی فربد لریان
۱۲ خسرو بهمردی بهمن کیانی مقدم
۱۳ پوروشسب خداپرستی امید پیروزمند
۱۴ آذین نیکجو فیروزه فرودی
۱۵ فرانک لر کلانتری آریومن فروهری
۱۶ نیما رایومند آرش خلیلی
۱۷ آرمین بهمردی

 

دور اول رده نوجوانان نیز با حضور ۷ تن بدین ترتیب است:

شماره میز مهره سفید مهره سیاه
۱ متین مژگانی مهرنام نیکجو
۲ سوشیانت پوروشسب نیکان شهریاری
۳ آرین باستانی داریوش نامداری
۴ فرحناز ایزدی ———

 

دور اول رده نونهالان نیز با حضور ۱۷ تن بدین صورت است:

شماره میز مهره سفید مهره سیاه
۱ شروین نمیرانیان مهرداد زندیان
۲ سروش باستانی آرتین هوشنگی
۳ آرین بمانی سپهر باستانی
۴ سپند بلندی فردین فلاحتی
۵ آریا شامردانی آرین جمشیدی
۶ پویا فرهی کارن نمیری
۷ آرین دهنوی زاده آریا شهریاری
۸ یسنا بهمردی کسری بزرگی چم
۹ دامهر زندیان ———

 

دور اول شطرنج بلیتس نیز با حضور ۱۹ تن بدین ترتیب است:

شماره میز مهره سفید مهره سیاه
۱ مازیار بهمردی نیما رایومند
۲ متین مژگانی سپهر باستانی
۳ سوشیانت پوروشسب آرش خلیلی
۴ سروش باستانی آرتین هوشنگی
۵ شروین نمیرانیان سحر بمانی
۶ سپند بلندی سپهر باستانی
۷ فردین فلاحتی آرین باستانی
۸ فریده بختیاری کارن نمیری
۹ داریوش نامداری فرشید بختیاری
۱۰ ناهید لریان ——–

 

دور اول مطرنج نیز با حضور ۱۲ نفر بدین ترتیب است:

شماره میز مهره سفید مهره سیاه
۱ مازیار بهمردی داریوش نامداری
۲ سپند بلندی آرش خلیلی
۳ سوشیانت پوروشسب سروش باستانی
۴ متین مژگانی نیکان شهریاری
۵ نیما رایومند آرتین هوشنگی
۶ آریومن فروهری پارسا گشتاسبیان
۷ سپهر باستانی کارن نمیرانیان
۸ آرین بمانی شروین نمیرانیان
۹ آرمین بهمردی فرشید بختیاری
۱۰ سهراب زندی فریده بختیاری
۱۱ مهیار بمانی نیکنام رایومند
۱۲ فردین فلاحتی

 

در رده شطرنج دوبل نیز دور اول بدین صورت است:

شماره میز شماره گروه مهره سفید مهره سیاه
۱ ۱ مازیار بهمردی آبتین بهمردی
۲ دادمهر زندیان مازیار لریان
۲ ۱ آرین باستانی آرین بمانی چم
۲ نیکان شهریاری آرین دهنوی زاده
۳ ۱ فریده بختیاری فرشید بختیاری
۲ بردیا آریانفر وفا دینیاریان
۴ ۱ فرحناز ایزدی پریناز ایزدی
۲ آریومن فروهری پویان آبادیان
۵ ۱ سپهر باستانی داریوش نامداری
۲ سروش باستانی سپهر باستانی
۶ ۱ شروین نمیرانیان آرتین هوشنگی
۲ متین مژگانی آرین بهمردی

 

در رده شطرنج چهار نفره نیز دور اول بدین ترتیب است:

 

شماره میز شماره گروه مهره سفید مهره سیاه
۱ ۱ مازیار بهمردی آبتین بهمردی
۲ سروش باستانی سپهر باستانی
۲ ۱ فریده بختیاری فرشید بختیاری
۲ پریناز ایزدی فرحناز ایزدی
۳ ۱ نیکان شهریاری آرین بمانی چم
۲ متین مژگانی آرمین بهمردی

 

IMG_2736-(Custom) IMG_2738-(Custom) IMG_2740-(Custom) IMG_2744-(Custom) IMG_2750-(Custom) IMG_2753-(Custom) IMG_2768-(Custom) IMG_2773-(Custom) IMG_2787-(Custom) IMG_2798-(Custom) IMG_2800-(Custom) IMG_2802-(Custom) IMG_2815-(Custom)

برساد- کامبیز رستمی

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش و تصاویری از آیین قرعه کشی جام جان باختگان
کانون دانشجویان زرتشتی خبر از برگزاری آیین قرعه کشی سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان در روز آدینه 23 تیر ماه داده است.

2 دیدگاه برای گزارش و تصاویری از آیین قرعه کشی جام جان باختگان

  1. -1

    به نام خدا
    نخست جا دارد یاد کسی،یا کسانی کرد که سال پیش شرکت کردن و از دنیا رفته اند، روحشان شاد،وبا تشکر و خسته نباشید برای برگذار کنندگان وشرکت کنندگان وکسانی که برای تشویق می آیند ،هر کس به هر نحوی کاری انجام داده  باید تشکر کرد و به روان همه درگذشتگان بخصوص جانباختگان میهن دژود فرستاد.
    فرزین از آمریکا

  2. یک نفر یزدی
    0

    شما با تمام زحماتی که می کشید اصلا به فکر شهرستانی هایی که در منزل اقوام ساکن شده اند و مجبورند تا ساعت ۳دصبح بازی کنند نیستید . این مزاحمت حساب می شود و پسر منی که نوجوان است و برای اولین بار در جام به تنهایی مسافرت و شرکت کرده باید ساعت سه و نیم برود خانه . فکر امنیت این بچه ها باشید . ساعت مسابقه خیلی مزخرف است.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها