یکشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۶
»   انجمن ها, جام جان باختگان, کانون دانشجویان زرتشتی, مراسم ها, ورزشی  »   پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد
415 بازدید
۲۷ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۰:۱۴
پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد

پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد

ثبت نام از ۱۳ تیر ماه و در ۹ رشته ورزشی انجام می گیرد

کانون دانشجویان زرتشتی پوستر رسمی سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان را منتشر کرد. همچون سالهای گذشته این پوستر نیز با تصاویر شهدا و جان باختگان زرتشتی در جنگ تحمیلی و بیت «هر آنکو شود کشته ز ایران سپاه،  بهشت برینش بود جایگاه» منتشر شده است.

این دوره از پیکارها روز دوشنبه دوم امرداد ماه آغاز می شود و آیین گشایش نیز از ساعت ۷ پسین در همایشگاه مارکار تهرانپارس شروع می شود و تا آدینه ۶ امرداد ماه به طول می انجامد.

۹ رشته ورزشی فوتبال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون، تنیس روی میز، شطرنج، دوومیدانی، شنا و هنرهای رزمی برای این دوره از رقابتها در نظر گرفته شده است.

همچنین نام نویسی مسابقات روزهای ۱۳ تا ۱۷ تیر ماه از طریق سایت جام جان باختگان به آدرس www.jamejanbakhtegan.kdz.ir انجام می گیرد.

پوستر جام جان باختگان

مطالب مرتبط با برچسب

پوستر رسمی جام جان باختگان منتشر شد
سی و هفتمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان روزهای دوم تا ششم امرداد ماه برگزار می شود. 
فقدانی با عنوان داوری بسکتبال
رشته های ورزشی جام جان باختگان؛ عموما مورد تایید فدراسیون های ورزشی کشور هستند و بسکتبال نیز به عنوان یکی از این رشته ها، با استقاده از داورانی که به صورت رسمی داور فدراسیون هستند سوت زده می شود.
فقدانی با عنوان داوری بسکتبال
جام جان باختگان 36، دارای یک تغییر اساسی در رشته های برگزاری بود. گرچه اینگونه تغییرات در تاریخچه جام کم نبوده اند ولی حذف رشته ای چون دوچرخه سواری که پس از سالها حضور در رقابت ها جایگاه تثبیت شده ای داشت و آمدن رشته ای از میان هنرهای رزمی به رقابت های جان باختگان جالب توجه است.
گزارش تصویری از برترینهای جام جان باختگان (۱)
برترینهای 9 رشته ورزشی سی و ششمین دوره پیکارهای ورزشی جام جان باختگان معرفی شدند. تصاویری از این ورزشکاران برتر که در آیین پایانی جام مورد تقدیر قرار گرفتند را در ادامه مطلب ببینید:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها