یکشنبه, ۰۴ تیر ۱۳۹۶
»   انجمن زرتشتیان نصرت آباد, انجمن ها, جام ایراندخت, مراسم ها, ورزشی  »   ششمین دوره جام ایران دخت برگزار می شود
483 بازدید
۲۴ خرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۲۲
ششمین دوره جام ایران دخت برگزار می شود

ششمین دوره جام ایران دخت برگزار می شود

انجمن زرتشتیان نصرت آباد خبر از برگزاری ششمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت داد.

سهراب نمیرانیان، فرنشین انجمن زرتشتیان نصرت اباد در گفتگو با خبرنگار برساد بیان کرد این دوره از مسابقات همچون سالهای گذشته در رشته فوتسال بانوان زرتشتی برپا خواهد شد، زمان برپایی مسابقات نیز هفته سوم شهریور ماه در شهر یزد خواهد بود.

وی از تیمهای فوتسال بانوان که سالهای گذشته در این مسابقات شرکت کرده اند و دیگر بانوان علاقه مند دعوت کرد تا تمرینهای خود را برای این دوره از مسابقات آغاز کنند

پوستر جام ایران دخت

 

مطالب مرتبط با برچسب

گزارش تصویری از مراسم پایانی جام ایران دخت
اختتامیه پنجمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت، شامگاه یکشنبه 21 شهریور ماه در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد. تصاویری از این مراسم را در ادامه مطلب ببینید:
برترینهای پنجمین دوره جام ایران دخت
با برگزاری دیدار تیمهای ایران شید و آناهید، پنجمین دوره هماورد ورزشی ایران دخت به پایان رسید. تیم آناهید در آخرین دیدار جام که شامگاه یکشنبه 21 شهریور در تالار ورزشی یگانگی یزد برگزار شد
سازمان و باشگاه یزد قهرمان پنجمین دوره جام ایران دخت
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد با کسب پیروزی در مقابل تیم اردشیر همتی کرمان، توانست با سه پیروزی متوالی به مقام نخست پنجمین دوره جام ایران دخت دست یابد. 
گزارش و تصاویری از روز دوم جام ایران دخت
شامگاه شنبه 20 شهریور ماه دومین روز پنجمین دوره پیکارهای ورزشی جام ایران دخت در تالار ورزشی یگانگی برگزار شد و تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد و ایران شید توانستند پیروز از میدان خارج شوند.

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها