یکشنبه, ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، جشن اردیبهشتگان در دبستان دخترانه مارکار برگزار شد در 2 ساعت قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, فرهنگی, کانون دانشجویان زرتشتی  »   31 فروردین، افتتاحیه نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان
261 بازدید
۳۰ فروردین ۱۳۹۶ , ساعت ۱۲:۴۲
۳۱ فروردین، افتتاحیه نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان

۳۱ فروردین، افتتاحیه نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان

نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان  با تلاش هموندان کانون دانشجویان زرتشتی از ۳۱ فروردین ماه در موزه هنرهای زیبا کاخ سعد آباد افتتاح خواهد شد.

سیاوش مندگاری دبیر کانون دانشجویان زرتشتی، بخشهای مختلف نمایشگاه را بدین ترتیب نام می برد: سفره های آیینی، گالری عکس، نمایشگاه پوشاک ایران باستان بخش های جنبی همانند شاهنامه خوانی، کارگاه آموزشی خط میخی، دوخت و گردشگری، صحبت پیرامون برخی علوم و فرهنگ ایران باستان همچون پزشکی، گاهشماری و پرچم، کنکاش پیرامون میراث هایی که از ایرانیان در حال گرفته شدن است، قصه گویی، غرفه فروش محصولات آیینی و کتاب.

دبیر کانون دانشجویان زرتشتی زمان برگزاری آیین افتتاحیه را پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه عنوان می کند.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ تا ۱۸ برای بازدید عموم دایر خواهد بود.

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از روز دوم و برنامه های سومین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان
دومین روز نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان، روز آدینه اول اردیبهشت ماه در موزه هنرهای زیبا کاخ سعدآباد برگزار شد، همچنین روز سوم این نمایشگاه نیز امروز یکشنبه، سوم اردیبهشت ماه در حال برگزاری است. در ادامه مطلب تصاویر روز دوم و بخشی از برنامه های روز سوم که توسط کانون دانشجویان زرتشتی ارائه شده است را ببینید و بخوانید:
گزارش تصویری از آیین گشایش نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان
نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان از ۳۱ فروردین ماه آغاز به کار کرد. در آیین گشایش این نمایشگاه که از ساعت ۴ پسین در آمفی تاتر کاخ موزه ملت سعد آباد آغاز شد، ...
بخشی از برنامه های نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان در روز اول اردیبهشت
نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان از پنجشنبه 31 فروردین ماه با برگزاری آیین افتتاحیه در موزه هنرهای زیبا مجموعه کاخ سعدآباد گشایش یافت. در روز آدینه اول اردیبهشت ماه کانون دانشجویان زرتشتی چند کارگاه و سخنرانی را در کنار نمایشگاه برگزار خواهد کرد که بدین ترتیب هستند:
نقالی شاهنامه در روزهای برگزاری نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان
در حالی که نمایشگاه آیین و فرهنگ ایران باستان از ساعت 18 امروز و پس از آیین گشایش، میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. کانون دانشجویان زرتشتی از اجرای زنده نقالی شاهنامه  توسط برجسته ترین نقالان ایران، در روزهای برگزاری نمایشگاه خبر داده است

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها