جمعه, ۰۴ فروردین ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، جشنواره فرهنگی ورزشی حسن آباد در 1 روز قبل منتشر شده است .
»   انجمن ها, جام یگانگی, سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد, مراسم ها, ورزشی  »   برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی
367 بازدید
۲۹ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۱۶:۲۷
برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی

برنامه بازیهای تیمی در سی و نهمین دوره جام یگانگی

سی و نهمین دوره جام یگانگی از اول تا پنجم فروردین ماه در رشته های بسکتبال آقایان بزرگسالان، بسکتبال نوجوانان، بسکتبال سه نفره بانوان، والیبال خانوادگی، دارت و تنیس روی میز برگزار می شود.

سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، برنامه بازیهای تیمی این دوره از مسابقات را اعلام کرده است:

4_5938328487617101936-1

گفتنی است در این دوره از مسابقات ۴ تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف و ب، نرسی آباد و فروهر به صورت دوره ای در رشته بسکتبال بزرگسالان به رقابت می پردازند، ۳ تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، آینده سازان و نرسی آباد نیز به صورت دوره ای در رده نوجوانان با هم بازی می کنند، در رده بسکتبال بانوان نیز تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی، فروهر الف و فروهر ب باز هم به صورت دوره ای با یکدیگر رقابت خواهند کرد. اما در رده والیبال خانوادگی ۶ تیم در دو گروه قرار گرفته اند:

 

گروه بندی مسابقات والیبال خانوادگی
گروه A گروه B
روانشاد شابهرام نجمی بانو
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد سرو
دانش آینده سازان

 

مطالب مرتبط با برچسب

تصاویری از روز نخست سی و نهمین دوره جام یگانگی
سی و نهمین دوره مسابقات جام یگانگی از اول فروردین ماه در تالار یگانگی سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد آغاز شد.
تصاویری از روز نخست سی و نهمین دوره جام یگانگی
با توجه به شلوغی و ترافیک کوچه آتشکده در ایام نوروز، هموندان سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد، برای حضور آسان همکیشان، حیاط سازمان و باشگاه را به عنوان پارکینگ در نظر گرفتند. 
برنامه های شاد در افتتاحیه جام یگانگی
آیین افتتاحیه سی و نهمین دوره جام یگانگی همراه با برنامه های شاد، شامگاه اول فروردین 1396 برگزار می شود.  سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد به عنوان برگزارکننده این دوره از مسابقات، ساعت شروع آیین گشایش را 8 شب اعلام کرده است و از تدارک جنگی شاد با حضور گروه فرهنگی و هنری تیم برتر در این مراسم خبر داده است.
برنامه های شاد در افتتاحیه جام یگانگی
سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی استان یزد جوایز تیم ها و ورزشکاران مقام آور سی ونهمین دوره جام یگانگی را اعلام نمود. در این دوره از مسابقات یک جایزه کلی به برترینها داده می شود که بدین ترتیب خواهد بود:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها