یکشنبه, ۲۹ امرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، دعوت از نیک اندیشان برای تجهیز تنها مهدکودک زرتشتیان یزد در 6 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   جام راستی, مراسم ها, ورزشی  »   قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم
1,341 بازدید
۱۸ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۴۶
قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم

قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم

دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم پس از برگزاری ۸ هفته با قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در رده بزرگسالان و تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف در رده نوجوانان به پایان رسید.

در هفته پایانی مسابقات که آدینه ۱۷ دی ماه برگزار شد تیم شادروان روح انگیز توانست با نتیجه ۳ بر ۱ در مقابل اندیشه رحمت آباد الف به پیروزی دست یابد و با کسب ۹ امتیاز به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد. رامین پای سروی از تیم شادروان روح انگیز نیز با ثمر رساندن ۱۲ گل، جایگاه آقای گلی را کسب کرد. همچنین کمیته فنی مسابقات دروازه بان تیم شادروان روح انگیز، رشید تیراندازی را به عنوان فنی ترین بازیکن جام انتخاب کرد.

تیم اندیشه رحمت آباد الف نیز با ۶ امتیاز در جایگاه دوم مسابقات قرار گرفت.

از سوی دیگر جدال تیمهای اهرستان و اندیشه رحمت آباد ب با نتیجه ۶ بر ۴ به سود اهرستان پایان پذیرفت تا این تیم نیز به مقام سوم دست یابد.

در بازیهای نوجوانان تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف با نتیجه ۷ بر ۱ در مقابل تیم اندیشه رحمت آباد ب پیروز شد و با ۱۲ امتیاز در جایگاه نخست نوجوانان قرار گرفت. پارسا خدادادی و دیاسان کاویانی پور بازیکنان این تیم نیز به ترتیب به عنوان آقای گل و فنی ترین بازیکن نوجوانان معرفی شدند.

مقام دوم نوجوانان را تیم نرسی آباد با ۹ امتیاز کسب کرد و با توجه به برد سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی ب در مقابل تیم اندیشه رحمت آباد الف که با نتیجه ۱۰ بر ۳ و در هفته پایانی به دست آمد. تیم سازمان و باشگاه ب نیز جایگاه سومی نوجوانان را کسب کرد.

در پایان بازیهای هفته هشتم نیز آیین پایانی مسابقات برگزار شد و از باشندگان پذیرایی به عمل آمد.

گفتنی است تاکنون ۱۲ دوره جام رستم به همت خانواده روانشاد رستم اخوی جو برگزار شده است.

مطالب مرتبط با برچسب

قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم
هیات برگزاری جام رستم، در حال برنامه ریزی است تا سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم را در یزد و تهران برگزار کند.
گزارش تصویری از هفته هشتم و مراسم پایانی جام رستم
دوازدهمین دوره جام رستم آدینه 18 دی ماه به پایان رسید. در این روز هفته هشتم این مسابقات با برگزاری 2 بازی رده بزرگسالان و دو بازی رده نونهالان انجام شد و در نهایت قهرمانان مسابقات مشخص شدند و آیین پایانی و اهدای جوایز برگزار شد.
آیین پایانی جام رستم برگزار می شود
اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم نیمروز آدینه 17 دی ماه در باشگاه مزدیسنا خرمشاه برگزار می شود. هفته هشتم و پایانی مسابقات جام رستم با برگزاری چهار دیدار پیگیری می شود و پس از برگزاری این بازیها آیین پایانی مسابقات از حدود ساعت 13 آغاز خواهد و در پایان نیز به همت خانواده روانشاد رستم اخوی جو از باشندگان پذیرایی به عمل می آید.
آیین پایانی جام رستم برگزار می شود
با برگزاری 4 دیدار در دو رده نوجوانان و بزرگسالان هفته هفتم دوازدهمین دوره جام رستم برگزار شد، این بازیها آدینه دهم دی ماه و در باشگاه مزدیسنا خرمشاه پیگیری شد و با پیروزی تیمهای شادروان روح انگیز و اندیشه رحمت آباد الف، باید منتظر بازی هفته پایانی این دو تیم در مقابل یکدیکر باشیم:

یک دیدگاه برای قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم

  1. همکیش
    0

    درود همین جاازتمامی برگزارکنندگان به خصوص خانواده اخوی جو سپاسگزار ی میکنم که باعث شدند بچه ها جمعه ها باهم باشند وشا د همتتان پایدار

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها