یکشنبه, ۲۹ امرداد ۱۳۹۶
آخرین خبر با عنوان ، فردا نخستین جلسه کلاس کر در 46 دقیقه قبل منتشر شده است .
»   جام رستم, مراسم ها, ورزشی  »   آیین پایانی جام رستم برگزار می شود
960 بازدید
۱۶ دی ۱۳۹۵ , ساعت ۱۲:۵۶
آیین پایانی جام رستم برگزار می شود

آیین پایانی جام رستم برگزار می شود

اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم نیمروز آدینه ۱۷ دی ماه در باشگاه مزدیسنا خرمشاه برگزار می شود. هفته هشتم و پایانی مسابقات جام رستم با برگزاری چهار دیدار پیگیری می شود و پس از برگزاری این بازیها آیین پایانی مسابقات از حدود ساعت ۱۳ آغاز خواهد و در پایان نیز به همت خانواده روانشاد رستم اخوی جو از باشندگان پذیرایی به عمل می آید.

در هفته پایانی جام رستم، دیدار تیمهای شادروان روح انگیز و اندیشه رحمت آباد الف تعیین قهرمان مسابقات را مشخص می کند، هر دو تیم تاکنون ۶ امتیاز کسب کرده اند، البته با توجه به تفاضل گل بهتر شادروان روح انگیز، در صورت کسب مساوی نیز این تیم قهرمان خواهد شد. البته این دومین دیدار این دو تیم در این مسابقات است، پیش از این و در مرحله نخست مسابقات تیم شادروان روح انگیز توانسته بود با نتیجه ۵-۱ اندیشه رحمت آباد را مغلوب کند.

این بازی از ساعت ۱۰ صبح آغاز می شود

اما بازی اهرستان و اندیشه رحمت آباد ب نیز تکلیف جایگاه سوم رده بزرگسالان را مشخص می کند بازی که همچون دیگر بازی این روز، تکراری است و پیش از این تیم اهرستان در هفته نخست مسابقات توانسته بود با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی دست باید.

این بازی از ساعت ۱۲ نیمروز آغاز می شود

اما در رده نوجوانان تیم ۹ امتیازی و صدرنشین سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف از ساعت ۱۱ صبح به مصاف تیم ۳ امتیازی اندیشه رحمت آباد ب می رود و برای به دست آوردن مقام قهرمانی تنها به یک مساوی نیاز دارد.

نخستین بازی روز هشتم را نیز تیمهای سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی ب و اندیشه رحمت آباد الف برگزار می کنند.

مطالب مرتبط با برچسب

آیین پایانی جام رستم برگزار می شود
هیات برگزاری جام رستم، در حال برنامه ریزی است تا سیزدهمین دوره مسابقات جام رستم را در یزد و تهران برگزار کند.
گزارش تصویری از هفته هشتم و مراسم پایانی جام رستم
دوازدهمین دوره جام رستم آدینه 18 دی ماه به پایان رسید. در این روز هفته هشتم این مسابقات با برگزاری 2 بازی رده بزرگسالان و دو بازی رده نونهالان انجام شد و در نهایت قهرمانان مسابقات مشخص شدند و آیین پایانی و اهدای جوایز برگزار شد.
گزارش تصویری از هفته هشتم و مراسم پایانی جام رستم
دوازدهمین دوره مسابقات جام رستم پس از برگزاری 8 هفته با قهرمانی تیم شادروان روح انگیز در رده بزرگسالان و تیم سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی الف در رده نوجوانان به پایان رسید.
گزارش تصویری از هفته هشتم و مراسم پایانی جام رستم
با برگزاری 4 دیدار در دو رده نوجوانان و بزرگسالان هفته هفتم دوازدهمین دوره جام رستم برگزار شد، این بازیها آدینه دهم دی ماه و در باشگاه مزدیسنا خرمشاه پیگیری شد و با پیروزی تیمهای شادروان روح انگیز و اندیشه رحمت آباد الف، باید منتظر بازی هفته پایانی این دو تیم در مقابل یکدیکر باشیم:

ارسال پاسخ یا نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


لطفا معادله امنیتی را تکمیل کنید *

  • آخرین خبرها